Divadlo a burza škol

přidáno: 4. 12. 2014 11:11, autor: Petra Jeřábková

přidáno: 29. 10. 2014 2:57, autor: Saša Kňurová   [ aktualizováno 29. 10. 2014 2:57 ]

Dne 21.10.2014 jsme navštívili společně s 8. třídou divadlo v Novém Jičíně v kinosále Jupitera klubu na představení ,, Trapas nepřežiju aneb Ten řízek nezvedej ´´
Vystupovali tam známí herci ze seriálu ,,Ordinace v Růžové zahradě ´´. Ladislav Ondřej ztvárnil roli žáka 8.B Karla Loudu a Michaela Dolinová ,známa jako rosnička z TV Nova, představovala paní RY-PO-SLUCH (rychlá pomoc slušného chování)
Vtipným způsobem nám ukázali ,jak se slušně chovat ve společnosti. Kdo komu podává ruku,jak se chovat v kině,jak se představit spolužákům atd...
Po skončení divadla nám paní učitelka Kavalová zařídila focení s Ladislavem Ondřejem.
Poté jsme se vydali na cestu autobusem do školy,kde nás čekala společná hodina tělocviku. Po hodině jsme na oběd a na autobus , se kterým jsme jeli do zámku v Hranicích na burzu škol. Všichni jsme,  dostali spoustu letáků a nabídek o školách. Než jsme se nadáli,jeli jsme autobusem domů.
Tento den byl náročný na cestování, ale plný krásných zážitků.