Lyžařský kurz

přidáno: 3. 2. 2014 5:08, autor: Neznámý uživatel
Každým rokem se koná na naší škole lyžařský a snowbordový kurz. A protože jsme malá škola můžou se účastnit mladší i starší. V letošním roce nás na lyžák jede okolo 40 děcek, ať už z 9. třídy, nebo z 4. třídy. Letos se jede už po 3. do Lyžařského střediska u Sachovy Studánky. Odjíždíme v neděli dopoledne a vracíme se v pátek odpoledne. Program je následující : základní lyžařský  snowbordový výcvik, zdokonalovací výcvik pro pokročilé, lyžařské a snowbordové dovednosti, teorie lyžování,snowbordingu a pohybu na horách a nakonec spol. hry. Denní režim je: ráno budíček a večer večerka. Stravování vám nebudu psát. Samozřejmě že si každý musí vzít lyže nebo snowbord ,ale také důležitá věc je přilba. Inak každý si vezme věci podle svojí potřeby .