Ma: Úhel

přidáno: 2. 12. 2011 10:14, autor: David Hawiger

Tak jsem pro vás připravil další sadu praktických úloh, tentokrát se budeme zaobírat úhly. V příloze si můžete stáhnout to, co vás čeká.

Zároveň bych chtěl upozornit, že pro tuto sadu již potřebujete učebnici třetí díl a také nezapomeňte na to, abyste každý měl svůj úhloměr!

V tomto celku budou opět rozdělené dobrovolné aktivity na dvě části a taktéž budeme psát dva testy po 10 bodech. Termíny testů, ukončení odevzdávání dobrovolných aktivit a zápisu do žákovské knížky najdete v kalendáři třídy.

POZOR! Tato sada má jednu velmi významnou novinku - prezentace.
Když se podíváte na konec zadání, zjistíte, že máte možnost získat nemálo bodů za 9 prezentací. Tentokrát skutečně půjde o to, abyste si připravili výklad před tabulí a ukázali žákům, jak si připravit zápis. A všimněte si, že hned první úkol v první sadě je prezentací.
Kdo chce, může se u mě přihlásit k nějaké prezentaci. Jen pozor, každou prezentaci může mít jej jeden žák třídy. A nezapomeňte, za prezentaci se počítají body navíc ...
Ċ
David Hawiger,