Ma + Inf: Co nás čeká v novém školním roce?

přidáno: 2. 9. 2012 10:47, autor: David Hawiger

Tak společně vstupujeme do 7.třídy a proto bych vás chtěl informovat o některých změnách.

Dokumenty

1. Připravil jsem nová pravidla pro výuku matematiky. Stále bodujeme, ale rozdělení bodů je poněkud jiné a bude poněkud náročnější se vyhnout pětce a na druhé straně získat jedničku.
  2. Máte k dispozici předběžný plán výuky pro celý školní rok.

Učební pomůcky

• Důležité! Nekupujte si pracovní sešity! Na škole padlo rozhodnutí, že pro výuku matematiky na 2.stupni budeme každoročně využívat výborné pracovní sešity od učitelů matematiky bratří Kočích.
    Pro 7.ročník existují tři pracovní sešity po 40 Kč. Takže prosím počítejte s tím, že po vás budu ve školním roce požadovat  3 x 40 Kč.
  • Budete potřebovat zápisové sešity z 6.třídy a budete v nich pokračovat dále!
  • V tomto školním roce budete mít povoleno využívat kalkulačky, přičemž pro jejich užívání budou nastavena pravidla (žáci s hodnocením dobrým a horším budou mít povoleno využívat kalkulačky častěji).

Informatika

Pro výuku informatiky jsem během letních prázdnin sestavil zcela nový web, který najdete na adrese http://informatika.zsbelotin.cz/. Na tomto webu najdete plán práce, poklady pro výuku i pravidla hodnocení.